16920.
435. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 000 Ft
Sir Banister Fletcher: A History of Architecture on the comparative method. For students, craftsmen, & amateurs. New York - London, 1938., Charles Scribner's Sons - B. T. Batsford, XXX+1033+3 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban. Névbejegyzéssel, "Nash Anderson".