Kaszaniczki Ádám, Adamo de Nay Selmetz ????? ???? ???? seu Grammatica linguae sanctae institutio in usum theologiae auditorum concinnata [Bécs] Viennae, 1791. Jos. Hraschanzky. 8, [8] 238 p. Későbbi félvászon-kötésben. Utolsó lap javított restaurált
Magyar Zsidó Szemle. Ötvenkilencedik - hatvankettedik évfolyam. Szerk.: Löwinger Sámuel. Tanulmányok a zsidó tudomány köréből Dr. Guttmann Mihály emlékére. Bp., 1946., (Neuwald Illés-ny.), L+418 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borító sérült, a hátsó borító leszakadt, foltos lapokkal.
Blau, Ludwig: Jüdische Ehescheidung und der jüdische Scheidbrief. Eine historische Untersuchung. Strassburg, 1942. Trübner. 114p. Kissé sérült papírkötésben
Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1915., Schlesinger Jos. Harmincnegyedik kiadás. Kiadói kopott, kissé foltos egészvászon-kötés, laza, kissé sérült kötéssel.
A zsidó tudományok. Fejezetek a klasszikus forrásokból. I. köt. Tankönyv. 2003. febr. - ápr. Szerk.: Köves Slomó, Oberlander Baruch. Bp., 2003., Zsidó Tudományok Szabadegyeteme. Kiadói papírkötés.
Elena Romero Castelló-Uriel Macías Kapón: A zsidók és Európa. 2000 év története. Bp., 1994., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőbortóval, szép állapotban.