Ragyogó szakácskönyv. Bp., én. (cca 1920?), Tolnai, 352 p. Kiadói aran... https://www.darabanth.com/hu/435-Gyorsarveres/435.0/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~2000011/Ragyogo-szakacskonyv-Bp-en-cca-1920-Tolnai-352-p-Kiadoi-aranyozott-felvaszon-kote~II2817667
2817667
17243
435
Books: Gastronomy and Gardening
Leírás: Ragyogó szakácskönyv. Bp., én. (cca 1920?), Tolnai, 352 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, laza fűzéssel.
: karap_norbert