Borosay Dávid: Geometria a gimnázium és reálgimnázium számára. II. rész. a VII. és VIII. osztály számára. Bp., 1930., Szent István-Társulat. Kopott félvászon-kötésben, bélyegzésekkel, névbejegyzésekkel, aláhúzásokkal. + Góbi Imre: Rhetorika. A gymnásium VI. osztálya számára. Bp., 1888., Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány lapon ceruzás bejegyzésekkel.
Az 1958. évi Tihanyi Biológus Napok előadásainak anyaga. (A Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Biológiai Szakosztályának külön kiadványa). Szerk.: Dr. Lányi György. Bp., 1959, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval. Megjelent 2000 példányban.
Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.
A Természet Világa három kötetet. A csillagos ég; A légkör; A kémia és vívmányai. Bp., 1938-1939, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, sérült, kopott gerinccel.