1 200 Ft
Adatok a Magyar Tudományos Akadémia és a XIX. század első felének történetéhez. Első füzet. Bp., 1926, MTA. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, részben felvágatlan, volt könyvtári példány. + Bártfai Szabó László: Széchenyi István levele a Magyar Tudományos Akadémiához 1858-ban. Adatok a Magyar Tudományos Akadémia és a XIX. század első felének történetéhez. Második füzet. Bp., 1929, MTA. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, részben felvágatlan, volt könyvtári példány.