Buckle H. Tamás: Anglia müvelődésének története I-X. (3 kötetben)
Budapest, 1873, Aigner Lajos (Légrády Testvérek), 1943 p. (összesített oldalszám). Első kiadás. Anglia művelődésének története I-X. Igényes modern félvászon kötésben, az eredeti gerincek felhasználásával. Néhány lap restaurált. Szép példány!