8 000 Ft
15
Johannes Minckwitz: Der Tempel. Die Mythologien der vorzüglichsten Culturvölker bis zum Christenthum. Für Jung und Alt. Mit über 100 Abbildungen in Tondruck auf 46 Tafeln. Leipzig,én.,Alfred Oehmigke's Verlag,6+834+XIV p. +XLVI t. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen apró szakadással, javított kötéssel, egy lap és egy tábla kijár, egy-két foltos lapéllel.