4 000 Ft
Ludwig, Emil: Mussolinis Gespräche mit Emil Ludwig. [Mussolini vallomásai]. Berlin-Wien-Leizpig, 1932, Paul Zsolnay Verlag, 231+(4) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, a címkép kijár.