Horváth Attila - H. Tóth Elvira - V. Székely György: Elődeink a Duna-Tisza közén. A Kiskunság és környéke története a régészeti leletek tükrében. Szerk.: H. Tóth Elvira. Az egyik szerző, szerkesztő, H. Tóth Elvira (1929-2015) régész, muzeológus által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány. Kecskemét, 1988., Katona József Múzeum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusz...
Emlékezetül hagyott írások. Erdélyi magyar emlékírók. Válogatta és jegyzetekkel ellátta: Veress Dániel. Kolozsvár, 1983, Dacia. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
China im kampf.. Sammelband über den imperialistische Einfall Japans in China. Hrsg. unter Redaktion von G. Friedrich / F. Lang. Strasbourg,1937,Editions Prométhée. Kiadói papírkötés.