16000.
435. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
18 000 Ft
9
Galletti, [Johann Georg August]: - - egyetemi világrajza. Átdolgozta: Dr. Falk Miksa. Pest, 1857, Hartleben Konrad Ádolf, IV p.+852 (hasábszámozás)+(1) p.+21 t. (színes térképek). Második, átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, laza, sűzétváló fűzéssel.