Egon Freiherrn v. Kapherr: Drei Jahre Sibirien als Jäger und Forscher. Stuttgart-Berlin-Leipzig, 1925., Deutsche Verlags-Anstallt. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés.
Pák Dienes: Vadászattudomány. Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1829-es kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.