Bolhapiac Tételek száma: 678
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2792668
12949
435
Flea Market
Réz-alabástrom asztali tálka, kis sérülésekkel, d: 21 cm 2792789
12950
435
Flea Market
2711569
12951
435
Flea Market
Üveg + alpakka dohányzó szett. Metszett üveg (sérülésekkel) 17 cm 2711589
12952
435
Flea Market
Nagy méretű tengeri kagyló 23 cm 2693678
12953
435
6500
Flea Market
Ezüstözött alpakka doboz, fabetéttel, üvegbetéttel, vésett, kopott, jelzés nélkül, 14x10cm 2693718
12954
435
4800
Flea Market
Stackers, újszerű, női neszesszeres táska, műbőr, 15x21cm 2750140
12955
435
Flea Market
Régi festett ágytakaró 180x135 cm 2750138
12956
435
2200
Flea Market
Régi festett virágos asztal terítő 115x125 cm 2731449
12957
435
Flea Market
Virágtartó, ón, puttós, nyúl motívummal, kopott, m: 22 cm 2731459
12958
435
Flea Market
Régi réz tapper, kopott, Jelzett, 13x8 cm 2754756
12959
435
Flea Market
4 kis fiola parfüm, néhány tartalommal. M: 5 cm 2575464
12960
435
Flea Market
Szecessziós karton doboz, kopott, 17x17cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft