Bolhapiac Tételek száma: 678
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2818241
13249
435
Flea Market
2 db díszkanál, Halászbástya (fém), Mátyás templom (ezüstözött), h: 11 cm 2811646
13250
435
Flea Market
Szarvasbogár és imádkozó sáska, 2 db réz dísz figura, h: 7-11,5 cm 2811669
13251
435
Flea Market
Régi borotválkozó ecset, szőrme-réz, vitorláshajó motívummal, a pamacs egy része elvált, h: 13 cm 2816503
13252
435
Flea Market
2794786
13253
435
Flea Market
2 db régi irónbetétes töltőceruza, h: 12-14,5 cm 2821185
13254
435
Flea Market
Magyar Királyi Államvasutak (MÁV) pecsétnyomó koronás címerrel, réz és fa, h: 7,5 cm + Díszes, monogramos pecsétnyomó nyél, csont, h: 4,5 cm + "VOLÁN TEFU Vállalat Budapest 5. sz. Üzemigazgatóság" bélyegző, tokjában 2739049
13255
435
Flea Market
3db autós embléma, BMW, Alfa Romeo, Volkwagen, kopásokkal, 2811657
13256
435
Flea Market
Övre akasztható öngyújtótartó, bőr és fém, 7x5,5 cm 2817222
13257
435
Flea Market
Díszes, lógós fülbevalópár, h: 5,5 cm 2812122
13258
435
Flea Market
Patkós fém tolltartó, kopott, 9x8 cm 2812154
13259
435
Flea Market
Alumínium boxer kopott, 6,5x10 cm 2812148
13260
435
Flea Market
Amerikai USA csőkulcs, kopott, h: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft