MÁV vasutas téli sapka, bélelt, fülvédővel. Jelzett: Laura Ruházati Sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500013/MAV-vasutas-teli-sapka-belelt-fulvedovel-Jelzett-Laura-Ruhazati-Szovetkezet-Hajdubosz~II2822563
2822563
12706
435
Flea Market
Leírás: MÁV vasutas téli sapka, bélelt, fülvédővel. Jelzett: Laura Ruházati Szövetkezet, Hajdúböszörmény. Jó állapotban, belső méret: kb. 18x16 cm
: pk