Bolhapiac Tételek száma: 678
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2812083
12865
435
Flea Market
Egri Medoc noir retro plasztikus fatábla, Eger város címerével díszített, falra akasztható. 25×35 cm 2776885
12866
435
Flea Market
Őz bak trófea fali dísz 36 cm 2697719
12867
435
Flea Market
25 db műsoros magnókazetta 2783258
12868
435
Flea Market
cca 1950 Zhou Enlai (1898 - 1976) kínai vezető selyemképe, apró sérüléssel, Du Jinsheng selyemszövő üzem. / China, silk picture, with small damage 43x28 cm Zhou Enlai, a Kínai Népköztársaság miniszterelnöke. Zhou 1949 októberétől 1976 januárjában bekövetkezett haláláig volt Kína kormányfője. Zhou Mao Ce-tung elnök alatt szolgált, és jelentős szerepet játszott a Kommunista Párt hatalomra jutásában... 2801781
12869
435
Flea Market
Rumbatök hawai pálmás festéssel 40 cm 2801782
12870
435
Flea Market
Rumbatök álmaink ölében színes festéssel 40 cm 2698655
12871
435
Flea Market
2791053
12872
435
Flea Market
Kávés készlet. Polírozott fém. Kanna 22 cm , cukordoboz, tejkiöntő 2755296
12873
435
Flea Market
Hong Kongi színházi táska, szép állapotban, 20x28cm 2783622
12874
435
Flea Market
Asztali lámpatest, fából, csavart mintával, foglalattal, m: 32 cm, d: 14,3 cm 2768408
12875
435
Flea Market
2765799
12876
435
Flea Market
Wilson teniszütő, szép állapotban, kis kopásokkal, tokban h: 70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft