5 000 Ft
cca 1940 Adler-Luftwaffenspiel, Német harmadik birodalmi társasjáték eredeti táblája és doboza, sérült, restaurálandó állapotban. Hugo Gräfe Verlag (Dresden), No. 102 E. (A játék célja a gyerekek háborúra oktatása, a légierÅ‘ különbözÅ‘ ágainak szerepérÅ‘l való tanÃtása volt.) / German Third Reich Luftwaffe board game's original board and box, in damaged condition, in need of restoration