6 darabos szovjet bronz és fém emlékérem tétel, közte "Lenin" egyoldalas fém emlékérem (68mm) T:1- 6 pieces soviet bronze and metal commemoration medallion lot, include "Lenin" one-sided metal commemorative medallion (68mm) C:AU
DN "Híres orvosok arcképei" kétoldalas bronz emlékérem, 8xklf/11x) (30mm) T:1-,2 ND. "Portraits of famous doctors" two-sided bronze commemorative medallion (8xdiff/11x) "Friedrich Von Müller, Rudolf Virchow, Julius von Wagner-Jauregg, Ludwig Aschoff, Gustav von Bergmann, Ferdinand Sauerbruch, Sigmund Freud, Emil Kraepelin" (30mm) C:AU,XF
DN "A világ első bélyegei" 76db-os, majdnem teljes (1db hiányzik!) jelzett, aranyozott Ag bélyegérem szett bordó színű műbőr borítású albumban, külön műbőr tokban a hozzájuk tartozó tanúsítványokkal és egy lupéval. Limitált példányszámban készíttette a Postavezetők Nemzetközi Társasága, verték az amerikai Franklin Pénzverdében. T:PP patina ND "The World's First Stamps" 76-piece, almost complete (1...