Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2822905
12051
435
80000
Antique
Antik ikon: Mária a gyermekkel. Kézzel festett fa. Erősen, sérült, kopott, restaurált, félbetört állapotban. 42x34 cm 2823402
12052
435
40000
Antique
Kézzel csomózott keleti szőnyeg. Gördes. Irán, Qashqai. Modern. Szép állapotban. 188x103 cm 2823393
12053
435
Antique
Monumentális antik réz kancsó, kis kopásokkal, m: 30 cm 2821786
12054
435
28000
Antique
1950 körül, nagyméretű vörös csillag, Kommunista relikvia, festett vas, sérült a festés, 40x36 cm 2821168
12055
435
Antique
Jelzés nélkül: Retró bronz falikép, kopásokkal, 17x8 cm 2821242
12056
435
Antique
1977. X. Marcello Bertinetti vívóbajnoksági kupa. Ezüstözött fém, fa talapzaton. Kopásokkal, m: 64 cm 2821244
12057
435
Antique
Szecessziós asztali piperetükör, fa, fiókkal, tükörbetéttel, szép állapotban, 26x40x53 cm 2821261
12058
435
Antique
2 db régi diódaráló, jelzett, kopott, hiányokkal, h: 28-30 cm 2821263
12059
435
Antique
Régi szenes vasaló. kopott, m: 24 cm 2821268
12060
435
Antique
Dzsambia tőr, dísz övvel, észak Jemen, 1960 körül, szép állapotban, h: 35 cm 2821275
12061
435
Antique
Réz mozsár törővel, kopásokkal, m: 11 cm 2821286
12062
435
Antique
Csont, gyöngyház, fa intarziás doboz, szép állapotban, Jemen, 1960 körül, 17x11x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft