Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 318

12099.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
24,61
27,14
WMF bécsi szecessziós "szamovár" tálcával, réz, kovácsoltvas, jelzett, korának megfelelő állapotban. m: 53 cm, d: 39 cm
12100.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
2 db WMF szecessziós réz váza, kézzel készített, kopással, horpadással, jelzett, m:32 cm
12101.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
Antik kolomp, m: 20 cm
12102.

Antik kolomp, m: 20 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
19
Antik kolomp, m: 15 cm
12103.

Antik kolomp, m: 15 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
17
10darabos, antik gyalu készlet. H: 14-47 cm
12104.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
11
Einhoffer Pozsony jelzett tajték pipa, korának megfelelő állapotban, h: 83cm
12105.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29
12106.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
12107.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
12108.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57
2 db kínai festmény. Aranyozott fa keretben 21x27 cm
12109.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Vietnámi fésülködőasztal, lakkozott, festett fa, kihúzható / felnyitható tükörrel és fiókokkal, tetején távol-keleti jelenettel díszített. Benne hajkefe és tégely. Jelzett, minimális felületi sérülésekkel, összecsukva: 39x27x11 cm
12110.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft