1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db:
1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval.
1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.;
1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.
1956 Tartós békéért, népi demokráciáért! A Kommunista és a Munkáspártok Tájékoztató Irodájának hetilapja. Bukarest. 1959. febr. 19. Bp., Szabadság Lapkiadóvállalat, 10 p.