Nyomtatványok Tételek száma: 397
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2738802
15443
435
Printed Materials
cca 1960-1970 Man's roadster model B128 "Druzhba" / B128 "Druzsba" típusú szovjet féri kerékpár illusztrált ismertető prospektusa, angol és orosz nyelven, V/O Avtoexport Moszkva, 4 p., kis ázásnyommal, kopásnyomokkal 2815895
15444
435
Printed Materials
cca 1960-67 úttörő tétel, össz. 6 db fotó: 3 db naptár (1960-61, 1961-62 és 1963-64), zsebkönyv 1966-67; emléklap és fotó 2769699
15445
435
Printed Materials
cca 1960-1980 A Magyar Viscosagyár karácsonyi-újévi üdvözlőlapja, rézkarccal illusztrálva, aláírással 2781566
15446
435
3800
Printed Materials
1961 Szombathely Építsük, szépítsük Szombathelyt képes füzet nagyon sok képpel 2815668
15447
435
Printed Materials
cca 1961-65 Űrhajózással (Gagarin, Tyitov, Tyereskova) kapcsolatos újság tétel, össz. 7 db napilap: Népszabadság 1961. ápr. 13., aug. 8., 20. és Esti Hírlap 1961. ápr. 13. lapszámai, Népszabadság 1963. jún. 18., 19 és 1965. márc. 19. lapszámai 2759187
15448
435
Printed Materials
1961-1968 8 db retró zsebnaptár, határidőnapló, bejegyzésekkel 2821799
15449
435
4200
Printed Materials
cca 1962 A Vidám Színpad és a Kis Színpad 5 db műsorfüzete, szereplőosztás, szereplők karikatúrája 2770002
15450
435
Printed Materials
1963 Nők a XX. században, nemzetközi művészi fotókiállítás, fekete-fehér képekkel illusztrált kiállítási katalógus, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos 2818369
15451
435
Printed Materials
1964-1965 Vegyes, "kandidátusi disszertáció tételei" tétel, 5 db 2492242
15452
435
100
Printed Materials
1964-65 3 db The Review of English studies. A quarterly journal of English literature and the English Language. ed: J. B. Bamborough. 2814201
15453
435
Printed Materials
1965 Világtakarékossági Nap levelezőlap 2821336
15454
435
Printed Materials
1965 3 db vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft