1931 Exposition Internationeale des Arts et des Techniques appliqués á la vie moderne. Paris, 1937. A Párizsi világkiállítás albuma benne a magyar pavilonnal, színezett képekkel.
1931 Ethnographia. Népélet. A Magyar Néprajzi Társaság folyóirata. XLII. évf. 1. sz. Szerk.: Madarassy László., A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Tárának értesítője. XXIII. évf. 1. sz. A borítón kis hiánnyal.
1931 Bréviaire de l'Imprimeur et du Bibliophile. Bulletin Officiel de l'Union Syndicale des Maitres Imprimeurs. Francia nyomdászati-tipográfiai kiadvány, rengeteg illusztrációval, francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. Nagyméretű (31,5x24,5x3,5 cm).
1931 Hódmezővásárhely, a Magyarországi Szociáldemokrata Párt által rendezett Országos Alföldi Értekezlet hirdetménye + 1945. november, Nemzetgyűlési képviselőválasztás szavazólapja, 10. csongrád-csanádi választókerület, kitöltetlen, jó állapotban
cca 1931-42 2 db szegedi iskolai évkönyv: Szegedi M. Kir. Állami Felső Ipariskola értesítője az 1930-31. tanévről. Szeged, 1931, Juhász István Könyvnyomdája. 32p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítón névbejegyzéssel, néhány lapon tollas jelölésekkel és jegyzetekkel. + Szeged Sz. Kir. Város Községi Szakirányú Ipartanonciskola, évkönyv 1941-42. Szerk. Babiczky Ede igazgató. 49+2 p. Kiadói papírk...
1933 Színházi Élet 31. sz., a címlapon Dénes György és Lengyel Gizi (Angelo felvétele) + 1942 Képes Krónika XXIV. évf. 11. sz., a címlapon Brigitte Horney, benne a Kállay-kormány tagjai az eskütétel után
1934 A kontárkérdésről tartott előadások. Jegyzőkönyv, felvétetett a magyar értelmiség szervezetei bizottságának 1934 április 7-én a Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem kupolatermében tartott üléséről.. Bp., 1934, Fábry Alajos (MTI Rt. nyomdája). 46+1 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.