Órák Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2791201
12533
435
30000
Watches
Kay's Empress Swiss made jelzett ezüst (Ag) tokos kulcsos zsebóra. XIX. sz. második fele Szép állapotban, jelzett, működik, kulccsal d: 40 mm 2791235
12534
435
26000
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra. Vésett, lovas számlappal. Hibátlan számlap, szép állapotban, jelzett, működik d: 46 mm 2791191
12535
435
Watches
Szecessziós ezüst (Ag) tokos női zsebóra. Szép állapotban, jelzett, működik d: 30 mm 2791409
12536
435
Watches
Cotto kézi felhúzós karóra. Hibátlan számlappal, dátum funkcióval, karcos plexivel, működik d: 35 mm 2791412
12537
435
Watches
Britix kézi felhúzós karóra. 17 köves szerkezettel, karcos plexivel, működik d: 30 mm 2791329
12538
435
15000
Watches
Waltic Super automata karóra. 25 köves szerkezettel Működő, jó állapotban kopásokkal d: 35 mm 2791187
12539
435
Watches
Aranyozott ezüst női zsebóra. Szép állapotban, jelzett, működik d: 28 mm 2791239
12540
435
85000
Watches
Vasutas Regulator nagy méretű fém tokos zsebóra, rajzos számlappal, díszített tokkal. Működő, jó állapotban d: 65 mm 2747440
12541
435
30000
Watches
Lacorda utazó óra, mechanikus, működik, 4x8 cm 2791157
12542
435
40000
Watches
Jaeger hordozható ébresztős óra. Mechanikus. Működik 8 cm Fém és bakelit 2791381
12543
435
Watches
Arsa vakok szára készült felpattintható kézi felhúzós karóra működő, jó állapotban, d: 25 mm Fém szíjjal 2733570
12544
435
30000
Watches
C. Bucherer mechanikus asztali óra, működik, réz házzal. 8x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft