Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2754630
12358
435
150000
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Aquasi Boachi. Öntött patinázott bronz, 1900 körül m: 52 cm
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2824300
12359
435
22000
Rácz Edit (1936): Tél. Bronz, öntött, bársonnyal bevont fára applikálva, jelzett, 21x12x1,2 cm 2824272
12360
435
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Mosó nő. Kézzel formált égetett agyag, jelzett, 1960 körül, kopott, m: 17 cm 2823484
12361
435
24000
Tornay Endre András (1949-2008): Templom. Fa, Jelzett m: 70 cm 2815658
12362
435
46000
Józsa Lajos (1944-) Kalapos hölgy ablakban. Bronz, márvány talpon. Jelzett. 20 cm 2761241
12363
435
11000
Marosán László (1916-1991): Fürdőző nő, terrakotta, jelzett, javított, m: 40 cm 2731285
12364
435
A. Saulini jelzéssel: John Fitzgerald Kennedy az Amerikai Egyesült Államok 35. elnöke. Porított márvány, kopott, m: 17 cm 2812093
12365
435
Ficzek Károly ércszoboröntő Budapest: Irredenta szobor. Kopott, sérült, ragasztott, jelzett 24x16x14 cm 2765071
12366
435
110000
Jelzés nélkül: Buddha. Faragott jáde. fatalapzaton. m: 24 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2793948
12367
435
32000
Jelzés nélkül: Vasöntő. Bronz, kőtalapzaton, öntő kanala ragasztott. m: 28 cm 2769121
12368
435
Jelzés nélkül: Szecessziós női figura. Ezüstözött ón, kicsit ferde, kis kopásokkal m:20 cm 2766562
12369
435
36000
Lófékező. Bronz szobor. Jelzés nélkül. m: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft