1 400 Ft
cca 1895-1900 össz. 15 db Budapest témájú térkép és illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, 3 db térkép: Pest sz. kir. városa 1758-ban, Budapest, Budapest környéke; mind a Pallas Nagy Lexikonából, részben foltos, néhány kevés lap széle sérült, 28,5x23 és 15x23 méretben