cca 1908 Budapest, Losonc és környéke, katonai térkép, 1 : 200.000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, gyűrődésekkel, lapszéli sérülésekkel, 67x48,5 cm
1983 A talaj agyagásvány-társulásai, szerk.: Stefanovits Pál és Dombovári Lászlóné, nagyméretű térkép, 1 : 500.000, Gödöllői ATE Talajtani Tanszék, feltekerve, 118x83 cm
Részlet a Kárpát - Balkán terület 1 : 1.000.000 méretarányú geomorfológiai térképéből. Készítette: Pécsi Márton. MTA Földrajztudományi Kutató Intézet. 50x35 cm + Hozzátűzve a térképhez tartozó jelmagyarázat, 2 p. Feltekerve.
Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed
cca 1880-1900 Ungarn und Galizien, rev. von Carl Wolf, Magyarország és Galícia-Bukovina térképe, 1:2.500.000, 32×41,5 cm, dekoratív üvegezett fakeretben.