1893 Veszprém vármegye térképe, rajta a Balaton részletével, tervezte: Gönczy Pál, 1:400.000, "Pallas Nagy Lexikona", Bp., Posner Károly Lajos és Fia, 20,5x26,5 cm
cca 1895-1900 össz. 15 db Budapest témájú térkép és illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, 3 db térkép: Pest sz. kir. városa 1758-ban, Budapest, Budapest környéke; mind a Pallas Nagy Lexikonából, részben foltos, néhány kevés lap széle sérült, 28,5x23 és 15x23 méretben
14 db város térkép (Pozsony, Berlin, Velence, Belgrád, Zágráb, Bukarest stb.) a Pallas Nagy Lexikonából, részben sérült és foltos, 23x29 és 23x14 cm méretben