1939 Budapest, Plan und Führer (német nyelvű térkép és kalauz). Bp., Städtisches Fremdenverkehrsamt (Székesfővárosi Háziny.), viseltes állapotban, szakadásokkal, 61x49 cm
cca 1930-1940 A Duna Vác-Esztergom (38 km) szakaszának térképe. Vízi sporttérképek 6. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Kisebb sérülésekkel, foltokkal, 164x41 cm
1941 Magyarország és Európa országainak térképe a népiskolák IV. osztálya számára. Szerk.: Kogutowicz Károly, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadt, 43x58 cm
cca 1895-1900 kb. 30 db térkép (Balaton és környéke, Kolozsvár, Kassa, Brassó, Arad, Nagyvárad, Temesvár, Mafas Tátra, Sopron, Bukarest, Zágráb stb.) a Pallas Nagy Lexikonából, néhány kevés lap széle sérült, 24x16 cm