Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2726339
19000
435
1500000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au/18K) Fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 65,5g / 18ct gold vowen bracelet, hallmarked
Kikiáltási ár:
1 500 000 Ft
2726344
19001
435
1700000
Arany (Au/14K) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 85,8g / Gold 14 ct bracelet hallmarked
Kikiáltási ár:
1 700 000 Ft
2795922
19002
435
900000
14K arany (Au) gyűrű ametiszttel (ca 5 ct) és brillekkel (brill össz: 1,9ct) Jelzett. 8,9 g m: 65
Kikiáltási ár:
900 000 Ft
2733096
19003
435
360000
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
2603540
19004
435
550000
Arany (Au/14k) női "körbeköves" kanárisárga gyémánt gyűrű, sárga arany, 22 db brillel ékítve (0,75ct/VS) m:53,5, bruttó: 3,1g, jelzett, gyémánt tanúsítvánnyal, design: Soós Ékszer.
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
2602318
19005
435
550000
Arany (Au/14k) női koktélgyűrű, fehér és sárga arany, ametrin kővel ékítve (7,89ct/ loupe clean), 20 db brillel ékítve (0,28ct/TW VS1) m:54,5, nettó:7,82g, bruttó: 9,4g, jelzett, certifikáttal, design: Soós Ékszer.
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
2822830
19006
435
200000
Arany (Au/18k) Monogramos pecsétgyűrű, R.Z monogram, jelzett, nettó:14,5g, m: 70.
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2823945
19007
435
400000
Arany (Au/14k) vegyes tétel, részben jelzett, bruttó: 38,58 g
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
2819126
19008
435
100000
Ezüst(Ag) angol áttört kínálótál, jelzett, 30,5×18×7 cm, nettó: 251 g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2266728
19009
435
340000
Arany(Au) 14K meandermintás nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 30,3 g 2812543
19010
435
150000
Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 14,5g
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2741109
19011
435
160000
Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft