Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 185
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2822199
33974
435
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1957. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény eredeti dísztokban (30x32mm) T:2 2677301
33975
435
3200
Numizmatika
1957. "Úttörő Csillagtúra 1957. V. 1." felvarható bronz lemezjelvény (33mm) T:1- 2817939
33976
435
Numizmatika
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon + "X Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" fém kitüntetés, eredeti mellszalagon T:2-,2 2691470
33977
435
Numizmatika
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- patina, kopott ezüstözés
NMK 701. 2815651
33978
435
Numizmatika
~1960. "Kitűnő Tanuló" zománcozott, aranyozott Al kitüntetés mellszalagon T:1- 2717634
33979
435
900
Numizmatika
~1960. "TTE 50 év - Bp. Természetbarát Találkozó - 1960" zománcozott bronz jelvény T:1- apró zománchibák 2818064
33980
435
Numizmatika
~1960. "Kisipari szövetkezeti kiváló dolgozó" kitüntetés zománcozott tombak miniatűrje (22x13mm) T:1 2818076
33981
435
Numizmatika
~1960."Községfejlesztésért I" zománcozott kitüntető jelvény (26mm) T:1 2816324
33982
435
Numizmatika
~1960. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés szalagon, miniatűrrel és szalagsávval T:1- 2667313
33983
435
Numizmatika
~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény, eredeti tokban T:1-,2 2818544
33984
435
Numizmatika
~1960-1970. "Minőség Állami Áruház" zománcos bronz jelvény (35x25mm) T:2 hátoldalon patina, zomáchiba 2770737
33985
435
Numizmatika
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés, miniatűrrel + 1959. "A könnyűipar kiváló dolgozója" igazolvány T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft