1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalagon, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: Maklári Mosler Endre (36mm) T:1- / Hungary 1936. "Commemorative Medallion of Gallant Gyula Gömbös" gilt bronze commemorative medallion, with makers mark "LUDVIG BP". Sign.: Endre Maklári Mosler (36mm) C:AU TP 1733.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + Németország DN "Konrad Adenauer" kétoldalas Cu-Ni emlékérem T:1 (PP),1- patina, folt Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + Germany ND "Konrad Adenauer" two sided Cu-Ni commemorative medallion C:UNC (PP)AU patina, spotted
1931. A Turul Szövetség tagszervezetének, a budapesti képzőművészeket tömörítő Székely Bertalan Bajtársi Egyesületének jelzett Ag függője szalagon, zománcbetétes pánttal, "Gál Nap utca 13" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozott felirattal "Székely Bertalan B.E. - Primus Magisterének - 1931. nov. 26." (30x195mm) T:2 kis zománchiba, viseltes szalag / Hungary 1931. Marked Ag pendant of the Member...