Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 185
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2717621
34010
435
900
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1970-1980. "A 20 éves lakóbizottsági munkáért" aranyozott, részben zománcozott fém jelvény T:1- 2745101
34011
435
Numizmatika
~1970-1980. "Önkéntes rendőr" zománcozott fém jelvény (31x31mm) + ~1970-1980. Rendőr sapkajelvény, zománcozott bronz elvény (35x30mm) T:1- 2818588
34012
435
Numizmatika
1971. "Vadászati Világkiállítás Brit Pavilon" zománcos jelvény (25x38mm) T:1- Hungary 1971. "World Exhibition of Hunting British Pavilion" enameled bronze badge (25x38mm) C:Au 2818525
34013
435
Numizmatika
1971. "INTERPRETER (Tolmács)" a Vadászati Világkiállítás műgyantás fém résztvevői jelvénye (24x60mm) T:1- 2818036
34014
435
Numizmatika
1972. "VIV 20 éves törzsgárdatag" egyoldalas műgyantás bronz emlékplakett eredeti tartólapján (60x50mm) T:1,1- 2793217
34015
435
Numizmatika
1972. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola Ki-Mit-Tud" Hollóházi porcelán emlékérem dobozában (90mm) T:1- 2822196
34016
435
Numizmatika
1974. "Tűzbiztonsági Érem" arany fokozat, műgyantás aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dobozban (39x36mm) T:1 NMK.: 564. 2822155
34017
435
Numizmatika
1974. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény, eredeti tokban T:1- 2822185
34018
435
Numizmatika
1974. "Tűzbiztonsági Érem bronz fokozata" zománcozott, Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (41x35mm) T:1- 2794086
34019
435
Numizmatika
1975. "A felszabadulás 30. évfordulója" műanyag jelvény (7x) (41x41mm) + 1979. "Európai Gyermek Találkozó" (2xklf) (37x32mm) + 1979. "Nemzetközi Gyermekév" műgyantás fém jelvény (25mm) + DN "Alkotó Ifjúság jelvény 3x (2xklf) (41x41mm,50mm) + 1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem (63mm) T:1-,2 közte sérült tű 2818049
34020
435
Numizmatika
~1975. "A szövetkezeti ipar kiváló dolgozója" aranyozott, rátétes műgyantás jelvény miniatűrrel, tokban (41mm) T:1- 2818038
34021
435
Numizmatika
~1975. "A BÉKE ÉRDEKÉBEN VÉGZETT EREDMÉNYES MUNKÁÉRT - ORSZÁGOS BÉKETANÁCS" aranyozott műgyantás jelvény plexibe ágyazva, szinterezett fém plaketten, eredeti tokban (120x120mm) + "A békéért" festett műgyantás Cu-Zn Hazafias Népfront jelvénye (21x19mm) T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft