1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval, eredeti sérült Rákosi címeres tokban T:2 kis zománchiba, hátoldalán belekarcolt "1952.IV.4." dátummal NMK 535.
1949. "Világ Ifjúsági Kongresszus és Fesztivál - indiai delegáció" zománcos Cu kitűző angol felirattal (28mm) + "Világ Ifjúsági Kongresszus és Fesztivál - Budapest 1949" zománcos tombak kitűző román nyelvű felirattal (20x20mm) T:1- folt 1949. "World Youth Congress and Festival - Indian Delegation" enamelled Cu badge (28mm) + "Festival Mondial - Budapest 1949" enamelled tombak badge (20x20mm) C:AU ...
1950 "DISZ" Dolgozó Ifjúsági Szövetsége jelvények (2xklf) (19x20mm, 14x13mm) + "József Attila Olvasó Mozgalom" arany fokozatú, aranyozott, zománcozott jelvénye + "József Attila Olvasó Mozgalom" ezüst fokozatú, ezüstözött, zománcozott jelvénye T:1-
~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres, részben aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti, címeres bakelit tokban T:2 patina / Hungary ~1950. "Excellent Worker" partially gilt, enamelled metal decoration with miniature, in original vinyl case with coat of arms C:XF patina