Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 140

Románia 1962. A mezőgazdaság kollektivizálásának lezárása emlékére kétoldalas aranyozott emlékérem füllel (31mm) T:2 Romania 1962. Incheierii Colectivizarii Agriculturii in Cinstea (Collectivization of Agriculture) gilt medallion with ear (31mm) C:XF
33754.

Románia 1962. "A mezőgazdaság kollektivizálásának lezárása emlékére" kétoldalas aranyozott emlékérem füllel (31mm) T:2 Romania 1962. "Incheierii Colectivizarii Agriculturii in Cinstea (Collectivization of Agriculture)" gilt medallion with ear (31mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Románia 1983-1987. 5xklf filatélia témájú emlékérem tétel (60mm) T:1- Romania 1983-1987. 5xdiff filatelic theme commemorative medallion lot (60mm) C:AU
33755.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Szovjetunió DN 7 darabos Al és bronz emlékérem tétel, közte Kulikovói Csata,Lenin,Moszkva T:1,1- Soviet Union ND 7 pieces Al and bronze commemorative medallion lot among Kulikovo Battle,Lenin,Moscow C:UNC,AU
33756.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szovjetúnió DN Híres szovjet épületek 10 darabos bronzírozott fém emlékérem sorozat (40mm) T:1- patina Soviet Union ND Famous soviet buildings 10 pieces bronze patinated metal commemorative medallion serie (40mm) patina
33757.

Szovjetúnió DN "Híres szovjet épületek" 10 darabos bronzírozott fém emlékérem sorozat (40mm) T:1- patina Soviet Union ND "Famous soviet buildings" 10 pieces bronze patinated metal commemorative medallion serie (40mm) patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ukrajna / Dnyipro ~1980. Boldogság, szeretet házasságkötéskor ajándékozott emlékplakett eredeti tokban (60mm) T:1 Ukraine / Dnyipro ~1980. commemorative bronze medallion given at the time of marriage in original case (60mm) C:UNC
33758.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ukrajna 2001. Odessza-Brody olajvezeték kétoldalas jelzetleg Ag emlékérem (32,19g/40mm) T:1- patina Ukraine 2001. Odesa-Brody Oil Pipeline two-sided, unmarked Ag commemorative medallion (32,19g/40mm) C:AU patina
33759.

Ukrajna 2001. "Odessza-Brody olajvezeték" kétoldalas jelzetleg Ag emlékérem (32,19g/40mm) T:1- patina Ukraine 2001. "Odesa-Brody Oil Pipeline" two-sided, unmarked Ag commemorative medallion (32,19g/40mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21
Ukrajna 2004. 85 éves az ukrán Komszomol kétoldalas fém emlékérem (31mm) T:2 Ukraine 2004. 85 years of the LKSM of Ukraine two-sided metal medallion (31mm) C:XF
33760.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vatikán 1975. Hogy egyek legyenek kétoldalas ezüstözött emlékérem T:1 Vatican 1975. Ut Unum Sint two sided commemorative medallion C:UNC
33761.

Vatikán 1975. "Hogy egyek legyenek" kétoldalas ezüstözött emlékérem T:1 Vatican 1975. "Ut Unum Sint" two sided commemorative medallion C:UNC

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Vatikán 2003. II. János Pál kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, 4978/6000 peremen jelzett sorszámmal. Szign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) T:1-,2 Vatican 2003. IOANNES PAULUS PP. II ANNO XXV PONTIFICATUS two-sided, marked Ag commemorative medallion with 4978/6000 serial number mark on the edge Sign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) C:AU,XF
33762.

Vatikán 2003. "II. János Pál" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, 4978/6000 peremen jelzett sorszámmal. Szign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) T:1-,2 Vatican 2003. "IOANNES PAULUS PP. II ANNO XXV PONTIFICATUS" two-sided, marked Ag commemorative medallion with 4978/6000 serial number mark on the edge Sign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Vatikán DN II. János Pál / Pieta ezüstözött fém emlékérem (35mm) + II. János Pál / Czestochowa-i Fekete Madonna ezüstözött fém emlékérem (30mm) T:1- Vatican ND John Paul II / Pieta silver-plated metal medallion (35mm) + John Paul II /Matka Boska Czestohowska silver-plated metal medallion (30mm) C:AU
33763.

Vatikán DN "II. János Pál / Pieta" ezüstözött fém emlékérem (35mm) + "II. János Pál / Czestochowa-i Fekete Madonna" ezüstözött fém emlékérem (30mm) T:1- Vatican ND "John Paul II / Pieta" silver-plated metal medallion (35mm) + "John Paul II /Matka Boska Czestohowska" silver-plated metal medallion (30mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Vatikán DN II. János Pál pápa kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (3xklf) T:1-,2 Vatican ND Pope John Paul II two-sided, silver plated metal medallion (3xdiff) C:AU,XF
33764.

Vatikán DN "II. János Pál pápa" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (3xklf) T:1-,2 Vatican ND "Pope John Paul II" two-sided, silver plated metal medallion (3xdiff) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1970-1980. Meisseni Bornapok kétoldalas Meissen kerámia emlékérem, felül akasztólyukkal (36mm) T:1- ~1970-1980. Wine Festival Meissen two-sided ceramic commemorative medallion (36mm) C:AU
33765.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft