Szász Vilmos (1884-1923) 1917. "A reformáció 400 éves örömünnepe emlékére 1517-1917 - Dr. Luther Márton 1483-1545 / 1517. okt. 31." Zn emlékérem füllel (33mm) T:2,2-
Hugnary 1917. "To Commemorate the 400th Anniversary of the Reformation 1517-1916 - Martin Luther 1483-1545 / October 31, 1517" Zn commemorative medallion with ear. Sign.: Vilmos Szasz (1884-1923) (33mm) C:XF,VF
HP.: 5070.
Szombathelyi László (1943-1987) 1975. "Volán 7.sz. Vállalat / Szolnok 900 éves jubileuma alkalmából" kétoldalas bronz plakett dísztokban (80mm) T:1- patina
Sztrákos László (1954-) DN "Giotto di Bondone: Júdás csókja" című festménye alapján készült öntött bronz emlékérem (~120mm) T:1-
Hungary ND cast bronze medallion based on Giotto di Bondone's painting "Kiss of Judas" (~120mm) C:AU