1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi Honvéd Egyletek alakításának emlék zálogául / A Buda Pesti koronázás emlékül 1867 június 8-án " kétoldalas bronz emlékérem (38mm) T:3 ph, karc
1935. "America - Europa - Asia - Oceania - Africa / IV. K.I.E. Nemzeti Konferencia Debrecen" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) + Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1988. "Szent István" bronz emlékérem (25mm) T:1 patina
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal, cserélt kontraszemmel. Szign.: Berán T:1- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon and replaced ring. Sign.: Berán C:AU NMK 428.