1981. "Nagy László Országos bolgár vers- és prózamondó verseny" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) márvány talapzatban rögzítve (100x80x40mm) T:1- kis kopások
1983. " ,,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina
1983. "Szent István Bazilika Budapest - Felújítás kezdete 1983 / Bazilikánk a Szent Jobb őrző szentélye - Dextera Sancti Stephani Regis" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:1-
1984. "Magyarország - Szovjetunió Bélyegkiállítás - Budapest 1984" egyoldalas, eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti dobozában (100mm) T:1- hátoldalán pár helyen az eozin máz lekopott /
Hungary 1984. "Hungary - Soviet Union Stamp Exhibition - Budapest 1984" one-sided Zsolnay porcelain commemorative plaque with eosin glaze, in its original hardcase (100mm) C:AU the eosin glaze has worn off in a few places on the reverse