Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" Br emlékérem (42,5mm) T:1 patina
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" kétoldalas Ag emlékérem (35,55g/0.835/42,5mm) T:1- (PP)
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Szent László a magyarok lovagkirálya / 900 éves a somogyvári Bencés Apátság 1091-1991" bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" aranyozott bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1,1- (PP) folt
Fritz Mihály (1947-) 1992. "Szilárd Leó - 50 éve indult az első atomreaktor / 10 éves az első blokk - Paksi Atomerőmű" kétoldalas bronz emlékérem sima és piefort változatban (2xklf) (42,5mm) T:1-
Fritz Mihály (1947-) 1992. "Wekerle Sándor, Mór szülöttje emlékére / Gyűjtők Egyesülete - Mór" peremen "SZG" jelzéssel jelzett Ag emlékérem (36,46g/0.925/~46mm) T:1-,2 látványos ezüstpróba reszelésnyom