Porcelán Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2629627
11332
435
40000
Zsolnay: Kenyeret evő kisfiú. Ökörvérmázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, hibátlan, m: 28 cm 2777731
11333
435
90000
Babos Pálma (1961- ): 6 személyes teás készlet. Jelzett: Zsolnay 2006. Hibátlan, tejkiöntő fedele hiányzik!!!. 2703129
11334
435
60000
Herend arany jelzéssel Cubas (CU) mintás dísz váza, kopott, m: 25 cm 2772364
11335
435
70000
Török János, Zsolnay kétlyukú váza, ökörvérmázas, porcelán. Jelzett halványan, valamint, prototípus jelzés?: IT-1214/P. Erős kopásokkal. m: 24 cm 2811758
11336
435
Antik Zsolnay rózsaszín, madaras, fodros kínáló, jelzett, családi pecsétes, 1880 körül, lepattanásokkal, kopásokkal. 24x6 cm 2814241
11337
435
80000
Kínai Famille Rose nagyméretű aranyhaltartó edény, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 29 cm, d: 37 cm 2822800
11338
435
44000
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Mázrepedésekkel, kopásokkal, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 14 x 23 x 12 cm. 2815344
11339
435
24000
Jurcsák László (Debrecen, 1955 - ) Falikép. Hölgy virágokkal. Hollóházi Porcelángyár, jelzett, minimális kopásokkal, 27x21 cm 2815378
11340
435
Hollóházi Bükki Béla terv.: Sárkány. Jelzett, nyelvénél apró lepattanás. 17x9x19 cm 2815337
11341
435
11000
Zsolnay modern fenyős tájképes tányér, jelzett, kis kopásokkal, gyűjtői darab, d: 24,5 cm 2824265
11342
435
48000
Antik Kínai porcelán korsó, jelzés nélkül, kopott, 1880-90 körül, m: 13,5 cm 2824261
11343
435
Bécs 1839 ragu tál, kézzel festett porcelán, kopott, m: 13 cm, d: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft