Virágmintás porcelán esernyő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, gyári... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Viragmintas-porcelan-esernyo-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-gyari-anyaghibaval-d-10-c~II2824005
2824005
11618
435
Leírás: Virágmintás porcelán esernyő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, gyári anyaghibával, d: 10 cm
: nagy_andras