Porcelán

Tételek száma: 346

11644.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
2 db retro szovjet porcelán csésze, kobaltkék alapon arany mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 9 cm
11645.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
11646.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
LFZ Lomonoszov Porcelángyár: Porcelán csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 8 - 12 cm
11647.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
LFZ Lomonoszov Porcelángyár: Az ifjú Puskin, porcelán szobor, tervező: Sz. B. Velihova, 1950-1960 körül. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, sérült (a kezében lévő toll teteje letört, feje visszaragasztott), 14x8x15,5 cm
11648.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
11649.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Heinrich Winterling Bavaria német porcelán csésze és alj. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 8,5 - 15 cm
11650.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
11651.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
11652.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Tiefenbach, Hermann Scholz Nachfolger Camill Seidl, osztrák porcelán dobozka virágos fedéllel, XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, mázrepedéssel, 10x6,5x7,5 cm
11653.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Kínai porcelán 6 személyes mokkás készlet, matricás, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában
11654.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Vileroy & Boch Cobern feliratos fajansz dísztényér. Máz alatti festéssel, jelzett, kopásokkal. 15 cm
11655.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft