Üvegtárgyak Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2820162
11774
435
Glass-objects
Vladislav Urban retró design üveg tálka, jelzés nélkül, hibátlan, 14x9 cm 2820126
11775
435
Glass-objects
Nachtman kristály váza, jelzett, kis lepattanással, m: 17 cm 2820122
11776
435
Glass-objects
Német kristályüveg egyszálas váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2822049
11777
435
Glass-objects
Judaika Kiddush ólomkristály pohár, díszdobozban, hibátlan, m: 10,5 cm 2814928
11778
435
Glass-objects
Design üvegváza, anyagában színezett, m: 23 cm 2823807
11779
435
4800
Glass-objects
Tejüveg petróleum lámpa test, kopott, m: 22 cm 2823623
11780
435
4800
Glass-objects
Borostyán színű, art deco üveg váza, gyári hibával a peremén, m: 25,5 cm 2793781
11781
435
Glass-objects
Gyertyatartó, jelzett: Eisch, sárga váza, zöld, fehéres tálka, üveg, kopásokkal, sárga váza teteje lecsiszolva, m: 20-29 cm, d: 16,5 cm 2731300
11782
435
Glass-objects
Kristály vegyes tétel, m: 3,5-14,5 cm 2818041
11783
435
Glass-objects
4 db Arcopal Paris üveg teás csésze aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan 2816307
11784
435
Glass-objects
Swarovski kristály ló, jelzés nélkül, eredeti sérült dobozában, m: 11 cm 2818801
11785
435
Glass-objects
Lila muranoi üveg váza .anyagában húzott, színezett 16 cm Hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft