Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2686295
10111
436
Dluhopolszky László (1951-): A Biztonság kamatozik. Paszpartun apró szakadás, vegyes technika, papír, feltekerve, jelzett, 40x57cm 2656702
10112
436
6500
Dobos Lajos (1921-2012): Csendélet, 1971. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 29x41 cm. 2760397
10113
436
Doór Ferenc (1918-2015): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 47x35 cm 2784801
10114
436
Dudás László (1935-): Op-art formák (cím nélkül), 1972. Golyóstoll, papír, jelzett, Dudás László autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm. 2788403
10115
436
Duray Tibor (1912-1988): Itáliai vár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett keretben. 20x24 cm 2788408
10116
436
Duray Tibor (1912-1988): Szigligeti várrom. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 24x32,5 cm 2781143
10117
436
E. Horváth István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×26 cm 2711872
10118
436
28000
Egerváry Potemkin Ágost (1858 - 1930): Tanyasi ház. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Egerváry P. Á., 25x19cm, dekoratív fakeretben. 2825107
10119
436
60000
Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Expresszív női portré. Vegyes technika, karton. Jelezve balra lent (?). Foltos, vetemedett. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Dekoratív fakeretben. 55x43 cm. 2740764
10120
436
Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Kisgyerek nyuszival. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Sarkaiban vágott. 62×40 cm 2794084
10121
436
40000
Erdős Péter (1938-): Tanya vége, Hódmezővásárhely. Olajtempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 55x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2772498
10122
436
3800
Fahad Alyu: Bob Marley. Tus, papír. jelzett 30x40 cm Üvegezett keretben, hátoldalt tanusítvánnyal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft