Hincz Gyula (1904-1986): Női akt virággal. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lap alján apró szakadással. 28x20 cm / Gyula Hincz (1904-1986): Female nude with flowers. Ink on paper, signed, framed. With small tear on the bottom. 28x20 cm
Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 7/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói mappában, lapszéli kisebb elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
Horváth János (1930-): Juhhodály télen. Tempera, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Üvegezett fakeretben. 58×78 cm
Illés Árpád (1908-1980): Teve átmegy a tű fokán (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Lap alján Illés Árpád autográf ajándékozási soraival 1966-ból. 9,5x23 cm