Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2831870
10207
436
Imre Sándor (-): Körtánc. Rézkarc, papír, jelzett, sérült paszpartuban, 14x11cm 2636215
10208
436
Járay Sándor (1926- ): Erőbelső. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 27x46 cm 2834321
10209
436
48000
Jovián György (1951-): Római... (részben olvashatatlan címmel. Kréta, tus, papír. Jelzett. paszpartuban, 23x31 cm. 2772485
10210
436
Jurcsák László: Barátnők. Offsetnyomat, papír. Jelzett, Üvegezett keretben, 30x40 cm 2720953
10211
436
K. Takács Magdolna (?-): Nárciszok. Papírmetszet, papír, jelzett, számozott: 5/4. 23x15 cm. Üvegezett fakeretben. 2803802
10212
436
60000
Kacziány Ödön (1852-1933): Hajnalpír. Olaj, vászon, minimális sérüléssel, jelzett, 40×50 cm 2828438
10213
436
4200
Kalmár István (1949-): Cím nélkül. Litográfia, papír, jelzés nélkül. 37,5×48 cm 2729799
10214
436
Kalmár Pál (?-): Színes kép. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, 57×50 cm 2774401
10215
436
30000
Kapcsa János (1940-2011): Táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 53×80 cm 2829557
10216
436
Kass János (1927-2010): J. Lister (1827-1912) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/100). Üvegezett (törött) klipsz keretben. 19,5×11 cm 2715487
10217
436
Kaszás István Viktor (1928-2015): Tündérvölgy. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x21 cm 2834185
10218
436
14000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E. A. jelzéssel. 19x21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft