Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2834471
10025
436
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Dunánál. Rézkarc, papír, jelzett. üvegezett keretben 26x35 cm 2823419
10026
436
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Templomba menet (cím nélkül). Rézkarc, hártyapapír, jelzett, próbanyomat "1 próba" jelzéssel. 20,5×30 cm 2734543
10027
436
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztor, rézkarc, papír, jelzett, lap felső széle kissé gyűrődött. 34,5×39,5 cm 2830188
10028
436
Ábrahám Rafael (1929-2014): Női akt. Rézkarc, papír. Jelzett. Próbanyomat. Üvegezett keretben. 17x13 cm 2777341
10029
436
Ábrahám Rafael (1929-2014): Mystical composition. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 35x54 cm 2828297
10030
436
Ábrahám Rafael (1929-2014): Redemption, 1986. Ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalán autográf felirattal. Lap alján Magyar Kultúrális Intézet, Szófia, bélyegzőjével. Felső részén törésnyommal. 34x52 cm. 2828292
10031
436
Ábrahám Rafael (1929-2014): Hajózás (Navigation) Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuzás nyomaival a felső sarkokban. 35x40 cm. 2792512
10032
436
30000
Bacsa Zsófia (1992-): Madár, akril, vászon, keretben. Jelzett 50x60 cm 2830279
10033
436
Badacsonyi Sándor (1949-): Poe illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (72/100), üvegezett fakeretben, 36×27 cm 2834941
10034
436
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Magány, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (36/50). Lapszéli apró sérüléssel. 27,5x21 cm 2760385
10035
436
Bak Péter (1950-): Naplemente a Balatonon. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 50x50 cm 2474631
10036
436
B. Hajdú László (1926-1998): Női portré, 1975. Vegyes technika, papír, jelzett. 33×23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft