2 db mű egy paszpartuban: Papp Oszkár (1925-2011): Virágok. Tus, papír, jelzett, papírra ragasztva. 20x29 cm. id. Marosán László (1916-1991): Absztrakt kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, alján ajándékozási sorokkal 1977-ből. 17x17 cm. Paszpartu hátoldalára 2 db újságból kivágott nekrológ Kondor Béla halálhírével 1972-ből.
Papp Tibor (1936-2018): Szójáték. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Kis sérüléssel. 45,5x36 cm. Papp Tibor művészetéből az avantgárd sokszínűségét rekonstruálhatjuk: hagyományos értelemben vett szövegversek, szürrealista kiseposz, térvers/képek, szövegelemeket tartalmazó grafikák, számítógéppel generált költemények, logo-mandalák, bűvös négyzetek (azaz kubusok), az úgyneve...
Pataky Béla (1932-2023): Alkonyat (Budapest, Lánchíd, háttérben a Parlament). Linómetszet, papír. Jelzett. Pataky Béla autográf ajándékozási soraival 1968-ból. Üvegezett fakeretben, 40×29,5 cm
Pádly Aladár (1881-1949): Vízparti fények. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró restaurálással. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm / oil on canvas, signed lower right, with small restoration. Framed.
Pályi Jenő (1903-1953), 2 db rajz egy lapon: Horthy-karikatúra és Diósgyőr. Tus, kréta (Horthy-karikatúra), szén (Diósgyőr), papír, mindkét oldalán jelzett. Lapméret: 25,5x30 cm