Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2786399
10411
436
Emil Schmitz (1906-1987) német festőművész: Tavaszi rét, 1946.
Olaj, rétegelt falemez, jelzett. Fa keretben: 80cm x 60cm 2800300
10412
436
15000
Scholtz Endre (1959-): Hölgy a tengerparton. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 67,5x47,5 cm 2709798
10413
436
28000
Schubert Ernő (1903-1960): Fenyves. Akvarell, papír, jelzett, kissé sérült, hátoldalán hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 39,5×27 cm 2774108
10414
436
Alice Schuster (A düreni művésztelep tagja): Virágcsendélet 1983. Olaj, kasírozott vászon. Keretben. 30x40cm 2786408
10415
436
Paul Segler (1931) német festőművész: Virágcsendélet. Olaj,
farost, jelzett. Fa keretben: 70cm x 60cm 2325654
10416
436
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Arcok. Vegyes technika, kollázs, vászonra kasírozva, jelzett a hátoldalán. Sérült. 31x50 cm 2828311
10417
436
Sinkó István (1951-): Az egerek (...). Akril, ofszet nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu hátoldalán a művész bélyegzőjével, 17×36 cm 2642449
10418
436
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm 2783561
10419
436
14000
M. Iréne Spányi (- ): Szakállas férfi portréja. Olaj, vászon, sérült,, jelzett, 1911 Párizs. 46x38cm, üvegezett, sérült fakeretben. 2736827
10420
436
Stockinger László (?-): A pergolában, olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett, 18x24 cm 2836741
10421
436
Stettner Béla (1928-1984): Szerelmesek. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 9,5x14,5 cm. 2828322
10422
436
Stuiber Zsuzsa (1944-1999): Ironikus erotika. Nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 28,5×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft