Festmények és grafikák

Tételek száma: 534

10460.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
Szikora Tamás (1943-2012): Fiatalkori önarckép, 1961. Akvarell, papír. Jelezve balra fent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli egészen apró sérülésekkel. 43x30,5 cm
10461.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
108,81
120,00
10462.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
Szlányi Lajos (1869-1949): Felhős táj. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 30x46 cm
10463.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
Szlovák György (1913-1987): Torreádor. Tus, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 20,5x14,5 cm.
10464.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Szontágh Tibor (1873-1930): Napfényes táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34×47 cm.
10465.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29
Szontágh Tibor (1873-1930): Tutajok a Tiszán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (paszpartu által kissé takarva). Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán korabeli Nemzeti Szalon valamint Magyar Akvarell és Pasztellfestők Egyesülete kiállítási raglapokkal. 21×32 cm
10466.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Szontágh Tibor (1873-1930): Sajópart. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34×46 cm.
10467.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29
Szontágh Tibor (1873-1930): Őszi táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5×45 cm
10468.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29
Szőnyi (Steidl) Jenő (1902-?): Szarvasok. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x30 cm
10469.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Szyksznian Wanda (1948-): Lány. Computer print, merített papír. Jelzett, számozott: 3/10. 22x15,5 cm
10470.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Takács Zoltán (1940-): Halászbástya. Nyomat, papír, jelzett, papírra kasírozva, Takács Zoltán autográf ajándékozási soraival 1973-ból. 19x29 cm.
10471.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft