Pecsenke József (1942-1989): Tom Wolfe világa - the opening (recent painting in America - first version), 1985. Akril, chestwood 4 PLY rag museum board (kartonhoz hasonló) hordozó. Jelezve középen fent. Plexi mögött. Plexi kissé sérült, 102x142 cm / Acrylic on chestwood 4 PLY rag museum board. With Plexi covering the front. Plexi a bit damaged. 102x142 cm
Johan Hugó (1891-1956): Óbuda (Dunaparti részlet). Kréta, ceruza, tus, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Lapon apró foltokkal. 22,5x25 cm. / Provenance: from the estate of the artist.
K. Spányi Béla (1852-1914): Gólyák. Olaj, vászon 70x100 cm Jelezve jobbra lent: K. Spányi B. Dekoratív, sérült, korabeli keretben. / oil on canvas, signed lower right, framed
10 db Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafika mappában. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai. Hímzett mappában. A karcok mérete. 9,5×13 cm
Abonyi Magyar Imre (1939-2010): Tisza ladikkal. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével és kiállítási meghívóval. Üvegezett fakeretben, 26,5x38,5 cm